Programinė įranga

CBL PRO-V profesionali duomenų atkūrimo programinė įranga

Ši programa padės patiems profesionaliai atstatyti prarastus, pažeistus ar ištrintus dokumentus. CBL PRO-V geba atkurti duomenis iš IDE, SCSI ir Serial ATA kietųjų diskų bei atstatyti visą informaciją ištrintą iš kompiuterio šiūkšlių dėžės ar vadinamų „blogųjų“ disko sektorių. Jei kietasis diskas iš viso neveikia įjungus kompiuterį – programa taip pat gali padėti atkurti bent dalį jame esančios informacijos. Ši programa leis Jums atsisėsti į profecionalaus duomenų atstatymo specialisto kėdę ir visa duomenų atstatymo sėkmė priklausys tik nuo Jūsų profesionalumo!

CBL duomenų atstatymo programinė įranga

Ši programa skirta mažiau patyrusiems duomenų atstatymo specialistams. Svarbiausia – Jūs galite parsisiųsti bandomąją versiją ir visiškai nemokamai išbandyti ją savo kompiuteryje. CBL programinė įranga padės atkurti prarastus duomenis dėl žmogaus klaidos, netikėto kompiuterio išsijungimo ar virusų atakų.

CBL Data Shredder – informacijos naikinimo programinė įranga

Ši programa leis Jums nesugrąžinamai ištrinti informaciją tam, kad jos niekas niekada nebesugebėtų atkurti ir panaudoti. Ar žinojote, kad kietojo disko formatavimo metu visa informacija nėra ištrinama iš Jūsų kompiuterio atmintinės? Ar jūs nebijote, kad konfidenciali ir itin Jums svarbi informacija pateks į blogas rankas? Įdiegę šią programinę įrangą galėsite dėl to nebesijaudinti. Būsite tikras, kad VISA informacija bus panaikinta VISIEMS LAIKAMS. Na o geriausia tai, kad CBL Data Shredder yra visiškai nemokama!

Jei Jus sudomino kažkuri  pateikta programinė įranga, nedelskit susisiekite su mumis telefonu
+370 37 209747 ar el. paštu info@ainera.lt